FALOWNIK HUAWEI SUN2000-6KTL-M1
Falowniki
Sprawność falownika
Wejście PV
Maksymalne napięcie wejściowe, będące górną wartością graniczną napięcia DC, wynosi 1100 V. Każde wyższe napięcie wejściowe DC może spowodować uszkodzenie falownika.
Napięcie startowe falownika (napięcie, po osiągnięciu którego falownik włączy się rano) wynosi 200 V.
Zakres napięcia roboczego urządzenia mieści się w przedziale od 140 V do 980 V. Każde napięcie wejściowe DC przekraczające ten zakres może przyczynić się do nieprawidłowej pracy falownika.
Znamionowe napięcie wejściowe wynosi 600 V i przy takim napięciu po stronie DC falownik pracuje z najwyższą sprawnością.
Maksymalny prąd roboczy MPPT to 11 A, natomiast maksymalny prąd zwarciowy MPPT to 15 A.
Urządzenie wyposażone jest w 2 wejścia MPPT. Do każdego z nich można podłączyć osobny łańcuch PV.
Wyjście (ON Grid)
Urządzenie jest falownikiem trójfazowym i zasila wszystkie fazy symetrycznie.
Maksymalny prąd wyjściowy falownika Huawei SUN2000-6KTL-M1 to 10,1 A.
Znamionowa moc wyjściowa inwertera to 6000 W, natomiast maksymalna moc pozorna to 6600 VA.
Dane ogólne
Falownik Huawei jest wodoszczelny (stopień ochrony IP65) i może być montowany na zewnątrz budynku.
Zakres temperatury pracy inwertera mieści się w przedziale od -25 st. C do 60 st. C.
Falownik waży 17 kg, a jego wymiary to 525 x 470 x 146,5 mm.