FALOWNIK GOODWE GW25KT-DT
Falowniki
FALOWNIK GOODWE GW25KT-DT
Sprawność falownika
Wejście PV
Maksymalne napięcie wejściowe, będące górną wartością graniczną napięcia DC, wynosi 1100 V. Każde wyższe napięcie wejściowe DC może spowodować uszkodzenie falownika.
Napięcie startowe falownika (napięcie, po osiągnięciu którego falownik włączy się rano) wynosi 180 V.
Zakres napięcia roboczego urządzenia mieści się w przedziale od 200 V do 950 V. Każde napięcie wejściowe DC przekraczające ten zakres może przyczynić się do nieprawidłowej pracy falownika.
Znamionowe napięcie wejściowe wynosi 620 V i przy takim napięciu po stronie DC falownik pracuje z najwyższą sprawnością.
Maksymalny prąd roboczy MPPT to 37,5 A / 25 A, natomiast maksymalny prąd zwarciowy MPPT to 46,8 A / 31,2 A.
Wyjście (ON Grid)
Urządzenie jest falownikiem trójfazowym i zasila wszystkie fazy symetrycznie.
Maksymalny prąd wyjściowy falownika GoodWe GW25KT-DT to 40,8 A.
Znamionowa moc wyjściowa inwertera to 25 000 W, natomiast maksymalna moc pozorna to 27 500 VA.
Dane ogólne
Zakres temperatury pracy inwertera mieści się w przedziale od -30 st. C do 60 st. C.
Falownik waży 25 kg, a jego wymiary to 415 x 511 x 175 mm.